KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12461080
nr 1246 1080
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Fordon", Stockholmsmotiv, Birger Jarslgatan/Eriksbergsgatan. Signerad. Olja på duk, oramad, 50x66
måndag 1 april 2019
kl 21:00:00
1 apr
Oscar Hernandez Soriano
Specialauktion med verk av Oscar Hernandez Soriano.
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano
Oscar Hernandez Soriano